Choď na obsah Choď na menu
 


13.8.2011 - PatchworkGardenParty 2011

14. 8. 2011

     V sobotu 13.8.2011 sme si užívali sobotňajšie potešenie pre ženskú dušu na PatchworkGardenParty. Už po druhý krát boli našimi hostiteľmi Vierka s manželom a ich kvetmi zaliata záhrada. Bolo zložité naplánovať party tak, aby vyhovovala časovo väčšine z nás, ale úplne najzložitejšie bolo vystihnúť víkendový termín, ktorý by aspoň z časti pripomínal letný a počas ktorého by sme mohli tvoriť pod šírim nebom bez pršiplášťov.  Nakoniec nás slniečko nesklamalo i keď sem – tam jemne spŕchlo.

     Hlavnou témou nášho spoločného šitia bola tvorba mačiek na pripravovanú výstavu počas Tradičného Trnavského Jarmoku, avšak pošili sme si aj doplnky k našim miláčikom a prišli na rad aj kostlivci.   Energiu sme dopĺňali úžasnými, domácimi koláčikmi a grilovanými špecialitami spolu s chutnými šalátikmi a zabezpečený bol aj pitný režim.  Na plynulý chod grilu dozerali naše milujúce - sobášené polovičky.

     Druhý ročník klubovej „PatchworkGardenParty“ plnú úžasnej, tvorivej atmosféry v príjemnej spoločnosti skvelých ľudí máme za sebou, teším sa na ďalší ročník...

     Vďaka za skvelú spoločnosť 

http://patchworktirnavia.rajce.idnes.cz/13.8.2011_PatchworkGardenParty_2011

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.