Choď na obsah Choď na menu
 


PatchworkGardenParty

2. 8. 2010
     Na prelomový víkend tohtoročného leta  sme s Vierkou pre naše členky klubu vymysleli sobotňajšie potešenie pre ženskú dušu v duchu Garden Party u Vierky na chalupe.
     So slniečkom nad nami a trávou pod nohami sme sa zišli všetky: Anka, Slávka, Marika, Evka, Veronika, Katka, Vierka a Iveta. Rozložili sme sa na stoloch v dohľade krbu  a šili sme, relaxovali, hrabali sme sa v látkach – to milujeme všetky, no skrátka užívali sme si každá tak, ako jej duši a telu lahodilo.
      Keďže látky sme získali prostredníctvom sponzorov, my sme si už len priniesli našich miláčikov – v tomto momente mám na mysli naše úžasné stroje, na ktoré sme ušili „kabátiky“ a šili sme aj, za odbornej asistencie Mariky, tašky rôznych typov a veľkostí, keďže tých nie je nikdy dostatok.
     Ako je všeobecne známe,  nie len prácou je patchworkárka živá, každá z nás prispela na spoločný stôl požívatinami, pochutinami a bol zabezpečený aj pitný režim. O naše blaho sa snažili postarať ďalší naši miláčikovia a v tomto momente hovorím o našich drahých, sobášených. Samozrejme že to zvládali bravúrne za úžasnej organizačnej schopnosti a výdatnej pomoci Vierky.
     Mali sme k dispozícii, ako nám Vierka vysvetlila, aj „wellness centrum“, ktorého služby niektoré z nás popri tvorivej činnosti stihli využiť.
     Užili sme si krásnu víkendovú „PatchworkGardenParty“, plnú slniečka, úžasnej atmosféry a radosti zo šitia a žitia v partii skvelých ľudí.

     „Babáče“, vďaka za Vašu spoločnosť.

http://patchworktirnavia.rajce.idnes.cz/31.7._-_1.8.2010_PatchworkGardenParty/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Šikulky

(Ala, 2. 8. 2010 21:13)

...to bol originálny víkend - relax a tvorenie v jednom...super nápad