Choď na obsah Choď na menu
 


Malá prezentačná výstava - Patchwork Tirnavia

12. 9. 2010

Milí priaznivci patchworku a quiltingu,

      V rámci Tradičného Trnavského Jarmoku sme usporiadali „Malú prezentačnú výstavu“  nášho združenia. Diela a práce boli súčasťou "Propagačnej výstavy mačiek 2010" na gymnáziu Angely Merici v Trnave.   

     Ďakujeme všetkým návštevníkom za prejavený záujem o patchwork a za pozitívne ohlasy na našu činnosť. Na výstave prezentovali svoje práce Anka, Evka, Iveta, Katka, Slávka, Veronika a Vierka.  

     Motivované povzbudeniami , plánujeme ďalšie podobné akcie a sme presvedčené, že na nich budete spolu s nami vystavovať svoje diela aj Vy, ktoré patchwork nadchol, ba až pohltil  a pridáte sa už v blízkom čase k nám, na našich "Sobotňajších potešeniach pre ženskú dušu" .

     Tešíme sa na Vás nabudúce

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

vďaka za spoluprácu

(iveta, 16. 9. 2010 19:21)

Milí členovia ZO Felis Tirnavia, dovoľujeme si Vám vyjadriť vďaku za poskytnutie priestoru pre prezentáciu našich prác a možnosť spolupracovať s Vami. Ceny sme šili s radosťou a verím, že spokojnosť bola obojstranná. Bolo aj našim cieľom aby návštevníci propagačnej výstavy pocítili radosť z činnosti ktorá, tak nám, ako aj Vám spríjemňuje a vypĺňa chvíle voľna a ako ste krásne "napísali" robia život krajší.

poďakovanie

(Marta, 15. 9. 2010 20:07)

Milé šikulky!
ZO Felis Tirnavia vám aj touto cestou ďakuje za ceny pre mačacích víťazov. Vaše nádherné výrobky spríjemnili našu propagačnú výstavu a nadchli nejedného návštevníka. Verím, že aj v budúcnosti budeme spolupracovať a prezentovať, že s mačičkou a patchworkom je život krajší! Prajeme veľa nápadov a nových krásnych dielok! ZO FT