Choď na obsah Choď na menu
 


Charitatívna akcia NEONATAL a Patchwork Tirnavia na Novorodeneckom oddelení nemocnice v Trnave

20. 10. 2010

     V stredu 20.10.2010 sme boli za naše občianske združenie Patchwork Tirnavia odovzdávať pripravené zavinovačky, kryty na inkubátory, plachtičky do inkubátorov, návliečky na prikrývky do postieľok, flisové čiapočky a upletené ponožtičky, rukavičky a čiapočky,  na novorodeneckom oddelení Trnavskej nemocnice. Odovzdávania sa za naše o.z. okrem mňa zúčastnila aj Vierka a aj majiteľka predajne metrového textilu MARGO, ktorá nám prispela sponzorsky zľavou na nákup látok.
     Prijala nás pani primárka MUDr. Mišová spolu s hlavnou sestrou p. Rýzkovou, ktoré nám vyjadrili poďakovanie, venovali nám svoj čas a povodili nás po novorodeneckom oddelení. Videli sme tých úžasných malých človiečikov, pre ktorých sme šili a videli sme aj dnešné, čerstvo narodené dvojčatá chlapčekov, ktorí prišli na tento svet v 28. týždni. Neuveriteľné že z takýchto malých bytostí sa podarí vypiplať životaschopných ľudí.

     Vďaka pani primárke a hlavnej sestre sme zažili úžasné chvíle na novorodeneckom oddelení a odchádzali sme s pocitom, že sme spoločne prispeli k tomu aby sme spríjemnili týmto drobcom ich štart na životnej ceste.

     Touto cestou chcem vyjadriť veľkú vďaku ľuďom, ktorí nás sponzorsky podporili pri realizácii tejto krásnej charitatívnej akcie. Sú nimi p. Golubeva - majiteľka metrového textiu MARGO v Trnave, p. Albert - majiteľ Gymstudia Albert v Trnave a firma RLS trading s.r.o. Ružomberok.

 

Iveta

 

 

foto si môžete pozrieť tu:

http://patchworktirnavia.rajce.idnes.cz/2-10-2010_a_20-10-2010_Charitativna_akcia_NEONATAL_v_Patchwork_Tirnavia/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

e-mail

(iveta, 21. 10. 2010 13:18)

Včera som informovala organizátorku NEONATAL p. Ivonu Mertusovú o splnení požiadavky Trnavskej nemocnice na sortiment a počty žiadaných vecí a ich odovzdaní na novorodeneckom oddelení. Tu si môžete prečítať jej odpoveď:

Ahoj Ivetka,
velmi pekne dakujem za info a za celu organizaciu odovzdavky :-) Uz som zriadila aj prislusnu fotogaleriu a dala som info do zoznamu nemocnic na artmame :-)
Tesi ma, ze to tak krasne dopadlo a ze sa v nemocnici potesili, o to vlastne v nasej akcii ide.
Zelam vasmu obcianskemu zdruzeniu vela krasnych vyrobkov a dakujem vsetkym, co sa do sitia zapojili!
Ivona