Choď na obsah Choď na menu
 


ROZHODNI.SK

1. 3. 2014
     Neposlať Vaše, už zaplatené dane do štátnej kasy, ale samostatne rozhodnúť o použití časti z nich, je každoročná možnosť, ktorú môžete využiť v prospech aj nášho občianskeho združenia a tak nám pomôcť vykonávať svoju činnosť v rámci stanov združenia. 
      Dovoľte, aby sme Vám v krátkosti predstavili našu činnosť. Patchwork Tirnavia sa sústreďuje na akúkoľvek aktivitu, ktorá sa týka patchworku, quiltingu a iných ručných prác, ktoré s touto textilnou technikou súvisia. Našou snahou je  propagácia,  popularizácia a vedenie kurzov patchworku v trnavskom regióne.
     Nakoľko patchwork je naším potešením rozhodli sme sa potešiť a zamerať našu činnosť a tvorbu na pomoc deťom. Od roku 2010  sme sa zapojili do celonárodnej charitatívnej akcie NEONATAL, v rámci ktorej sponzorsky každoročne  podporujeme Novorodenecké oddelenie FN Trnava. Šili sme deky pre hniezdo záchrany, osušky pre novorodencov na pôrodné boxy, jednoduché zavinovačky, čiapočky, kryty na inkubátory, polohovadlá, obliečky do postieľok, plietli čiapočky, rukavičky a ponožtičky. Našim cieľom je vybaviť nie len jednotku intenzívnej starostlivosti, ale komplexne celé oddelenie.

       Podporte nás 2% z Vašich daní, aby sme opätovne mohli prispieť k pohodliu novorodencov na začiatku ich cesty životom.

     Ďakujeme za Vašu podporu a pomoc.

IČO:
42163307
Právna forma:
občianske združenie
Obchodné meno:
Patchwork Tirnavia
Sídlo:
Na hlinách 10, 917 01 Trnava
Bankové spojenie:
UniCredit Banka
Číslo účtu:
1117174009/1111